Malujeme s úsměvem

Společné celodenní online malování

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Společné celodenní online malování

Celodenní online malovací neděle - 18.4. - Zelená a zase zelená.

S radostí hlásím, že pro vás chystám tentokrát na neděli 18.4. další celodenní online malování (9-17 hod.). Téma tentokrát bude zeleň.

Jaro už tou dobou bude v plném proudu, takže se budeme intenzivně chystat na malování v plenéru, proto se budeme věnovat krajině. No a jelikož na jaře je všechno zelené, vybereme si hodně zelený motiv, abychom se naučili malovat zeleň rozmanitě a živě.

Jak bude kurz probíhat?

Potkáme se formou schůzky přes MS Teams (kdo je nemá instalovány, není potřeba nic instalovat, pouze otevřete odkaz, který dostanete, v Google Chrome nebo MS Edge). Na úvod opět zhlédneme cca 45minutové video, ve kterém budu před vámi dané téma malovat a vysvětlovat různé záležitosti týkající se malby městské scenérie, povíme si také o té již zmiňované perspektivě. Pak se pustíte sami doma do práce a cca v hodinových hodinových intervalech mi vždycky pošlete fotku svého progresu mailem. Já vám k ní dám naživo v online schůzce zpětnou vazbu, abyste si mohli být jisti, že míříte správným směrem.

Předpokladem samozřejmě opět je, že budete mít k dispozici pomůcky - barvy, štětce a plátno... Stačí barvy akrylové, kvašové, zkrátka co máte doma... výhodou je samozřejmě olej. (Vše se dá pochopitelně objednat přes internet.) Plus pro účast na seanci přes MS Teams potřebujete mít také k dispozici počítač/notebook vybavený kamerou a mikrofonem či chytrý telefon s větším displejem.Termíny

18.4.2021
U vás doma :-)

Typ: Jednodenní
Cena: 600 Kč
Kapacita: 16
Přihlášeno: 6
Chci dostávat informace o nových kurzech
×

Vložte své kontaktní údaje