Malujeme s úsměvem

Mandala pastelkami

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Mandala pastelkami

Pojďme si společně vytvořit svou vlastní léčivou mandalu.

Kreslení mandaly může být cestou, jak se lépe poznat, jak pochopit, co se v nás a kolem nás děje, a vyjádřit to, co jen těžko dokážeme vyjádřit slovy nebo co je zkrátka mimo naše chápání. Výtvarné schopnosti ani vzdělání nejsou vůbec potřeba. Vyjadřovat se malováním může a zároveň umí kdokoli.

V rámci workshopu se naučíme nakreslit obrázek mandaly pastelkami. Ukážeme si, jak vytvořit pomocí automatické kresby návrh vlastní mandaly, podrobně si ho rozkreslit a následně působivě vybarvit.

Při vytváření mandaly nejde jen o kreslení. To hlavní je, že se díky meditativnímu způsobu kresby návrhu mandaly zase dostaneme o něco blíže sami k sobě, zase se o něco víc pochopíme a sami sebe poléčíme. Zároveň si užijeme zklidnění, které nám přinese pečlivá a trpělivá následná práce na konečném provedení mandaly.

Výsledkem bude mandala, která nám přinese mnoho radosti a určitě pro nás bude mít i svou harmonizující léčivou sílu.

Program kurzu:
• Meditativní nalezení tématu mandaly
• Automatická kresba návrhů a následné rozvržení kompozice
• Přesné rozkreslení mandaly
• Samotné ztvárnění mandaly pastelkami

Co s sebou:
Máte-li, doneste si, prosím, kružítko a pravítko. V ceně kurzu ode mě dostanete sadu kvalitních měkoučkých akvarelových pastelek (48 odstínů) - pokud si donesete svou, máte slevu - uveďte do poznámky.



Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.

  
Chci dostávat informace o nových kurzech
×

Vložte své kontaktní údaje