Malujeme s úsměvem

Online kurz přes Google Classroom

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Online kurz přes Google Classroom

Vzhledem k aktuální situaci a omezené možnosti potkávat se nabízím online kurz v prostředí Google Classroom.

Kurz probíhá tak, že jednou týdně na Google Classroom zveřejním zadání a cca 1/2hodinové video, ve kterém vám ukážu, jak úkol sama řeším (tj. uvidíte, jak danou věc maluju). Vy pak zadaný úkol samostatně zpracujete, odevzdáte ho do GC a já vám následně odešlu k obrázku(ům) zpětnou vazbu (nebo i víc, pokud obrázek ještě v průběhu daného týdne opravíte a pošlete znovu).

Výhodou tohoto typu kurzu je, že malujete, kdy chcete, i video zhlédnete, kdy chcete... nemusíte být v konkrétní hodinu u živého online vysílání.

Další výhodu spatřuju v pravidelnosti. Donutí vás to se malbě/kresbě skutečně každý týden chvíli věnovat, díky čemuž účastníci dosahují opravdu rychlých pokroků.

Každý týden zpracováváme jiný ucelený úkol, není to tedy jedna věc "na pokračování" během celého kurzu.

Jednotlivé lekce na sebe bezprostředně nenavazují (i když samozřejmě celý kurz směřuje k všeobecnému zdokonalení našeho vnímání reality a schopnosti ztvárnit ji na plátně), takže do kurzu lze "naskočit" i v průběhu roku.

Tady je odkaz na zkušební týden zdarma - můžete zkouknout video, vyzkoušet si nakreslit zadaný úkol a poslat mi ho ke zhodnocení, abyste si otestovali, jak probíhá kurz "naostro".

Cena kurzu je 2100 Kč/7 týdenních lekcí.

A ještě pár ukázek obrázků z přerchozích běhů kurzu:Termíny

nový běh začíná 9.4. 2021

Typ: Lekce v týdenních cyklech
Cena: 2100 Kč/7 týdenních lekci
Kapacita: 24
Přihlášeno: 8
Chci dostávat informace o nových kurzech
×

Vložte své kontaktní údaje