Malujeme s úsměvem

Suchý pastel

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Suchý pastel

Na kurzu suchého pastelu budeme kouzlit s vrstvením barev přes sebe a s radostí si zavzpomínáme na dětství při jejich mísení, ke kterému budeme v hojné míře používat svoje prsty. Suchý pastel se totiž při použití hodně podobá křídě, kterou jsme jako děti s rozkoší čmárali po chodnících (i když technicky je něco úplně jiného).

Tentokrát se nebudeme příliš zabývat detaily, zkusíme se od nich trošku oprostit (což pro ty pečlivější z nás bude možná výzvou :-)) a spíš si budeme vychutnávat vzájemné prolínání a kontrasty barevných ploch s využitím barevného podkladového papíru.

Na příjemnou měkkou barevnost výsledného obrázku budeme moci být právem hrdí.

Podmínkou pro účast v kurzu tentokrát NENÍ absolvování tužky a pastelek, kurz zvládne každý, kdo má chuť vyzkoušet něco nového a trošku si umazat ruce. Podívejte se dolů, co namalovali ti před vámi.

Suchý pastel je velmi rychlá technika, ideální pro tvorbu v plenéru. Proto u dvoudenní varianty vyrazíme druhý den někam do přírody a vyzkoušíme si nově nabyté dovednosti uplatnit „naostro“ v praxi...

Pokročilí, kteří již absolvovali jednodenní kurz, mají možnost dorazit dle vlastní volby i jenom na druhý den v plenéru.Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.

  
Chci dostávat informace o nových kurzech
×

Vložte své kontaktní údaje