Malujeme s úsměvem


Krajina kvašem

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Krajina kvašem

Jednodenní kurz, na kterém se budeme věnovat malbě krajiny, ale tentokrát nikoli olejem, nýbrž kvašovými barvami, které se na rozdíl od oleje ředí vodou, takže s nimi mohou doma malovat i ti, kterým klasikcé olejové barvy v interiéru jejich obydlí příliš nevoní ;-).

Kvaš je báječná rychlá technika, jejímž prostřednictím dokážeme snadno zachytit nejrůznější prchavé momenty v našich životech.

Kvašové barvičky jsou ideálním společníkem na dovolenou nebo na cesty, neboť díky rychlosti práce s nimi dokážete s troškou praxe svižně zachytit nejrůznější prchavé momenty ve svém životě, například dramatická mračna valící se kolem vás těsně před příchodem bouřky, jako se to podařilo mně na jednom z obrázků dole.

V ceně kurzu máte sadu barev a skicák, které si odnesete domů, abyste mohli rovnou začít tvořit. Při přihlašování uveďte, prosím, do poznámky, zda pomůcky chcete ode mě, nebo zda máte vše vlastní. Díky.Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.