Malujeme s úsměvem

Živé kurzy

Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Andělky – kombinovaná technika

Andělky – kombinovaná technika

Přijďte si namalovat svou osobní andělku s poselstvím či oblíbeným citátem. Tentokrát se naučíme tzv. kombinovanou techniku (anglicky Mixed Media): malbu akrylovými barvami zkombinujeme s tím, že obrázek polepíme nejrůznějšími útržky zajímavých kousků papíru, potiskáme tiskátky, obličej dotónujeme pastely a celkově andělku podle nálady dokrášlíme třeba třeba blýskavými konturami nebo jinými ozdobami.


 
Hra světla v zimní krajině

Hra světla v zimní krajině

Jednodenní kurz, na kterém se zaměříme na ztvárnění barev světla v zasněžené krajině. Zima totiž vůbec nemusí být šedá a nudná, může být i krásně barevná.


 
Kresba podle skutečnosti – sépie, rudka, uhel

Kresba podle skutečnosti – sépie, rudka, uhel

Jednodenní kurz kresby pro mírně pokročilé, na kterém se seznámíme se základy kresby podle skutečnosti resp. se zdokonalíme v technice. Ukážeme si, na co a jak se při kresbě dívat, jak stínovat, jak dodávat předmětům objem, naučíme se základy perspektivy.


 
Kurz kresby a malby

Kurz kresby a malby

Vždycky jste chtěli začít malovat a nikdy nebyl ten správný čas? Máte dopoledne volno a chtěli byste ho smysluplně využít? Nabízím vám dopolední kurz ve Velkých Popovicích!


 
Květiny ve stylu Gail Johnson

Květiny ve stylu Gail Johnson

Jednodenní kurz, na kterém se prozkoumáme a napodobíme jedinečný styl americké malířky Gail Johnson, která se specializuje na malbu květů.


 
Květy olejem

Květy olejem

Jednodenní kurz, na kterém vzdáme hold kráse květů.


 
Malba špachtlí ve stylu A. M. Edulescu

Malba špachtlí ve stylu A. M. Edulescu

Připravila jsem si pro vás horkou novinku - jednodenní kurz malby špachtlí ve stylu Any Marie Edulescu, rumunské malířky, jejíž specialitou jsou nádherné syté, zářivě barevné obrazy malované špachtlí - viz ty dole.


 
Malujeme špachtlí

Malujeme špachtlí

Jednodenní kurz malby špachtlí a akrylovými barvami.

Staňte se na jeden den malířem a přijďte si namalovat svůj vlastní obraz na plátně. Použití špachtle nám umožní vytvořit na plátně plastické textury, které ještě ozvláštníme použitím speciálních strukturovacích past.


 
Malujeme vodu

Malujeme vodu

Jednodenní kurz, na kterém si ukážeme, jak malovat vodu v nejrůznějších podobách... klidnou hladinu rybníka s odlesky okolní krajiny i rychlou říčku valící se přes kameny třeba někde na Šumavě.


 
Moře olejem

Moře olejem

Už se nemůžete dočkat, až zase budeme moci jet k moři a nadechneme se jeho slané vůně? Přijďte se naladit a moře si zatím namalovat.


 
Netradiční zátiší olejem

Netradiční zátiší olejem

Tentokrát si namalujeme netradiční moderně pojaté zátiší. Zátiší totiž vůbec nemusí být nudné, šedé, tmavé jako kdysi, může být i velmi šmrncovním doplňkem moderní domácnosti, může mít švih a vtip a může dokonce obsahovat i předměty, které byste v zátiší vůbec nečakali - jen se podívejte na obrázky dole.


 
Olejem podle známých umělců

Olejem podle známých umělců

Máte nějaké oblíbené umělecké dílo, které byste rádi měli doma v originále? Snadná pomoc: namalujte si ho sami!


 
Podzim špachtlí ve stylu L. Afremova

Podzim špachtlí ve stylu L. Afremova

Pojďme se společně naladit na vlnu podzimu krásně barevným špachtlovaným obrázkem ve stylu velkého mistra špachtle Leonida Afremova.


 
Špachtle olejem

Špachtle olejem

Jednodenní kurz malby špachtlí a olejovými barvami.

Staňte se na jeden den malířem a přijďte si namalovat svůj vlastní obraz na plátně. Použití špachtle a hutné olejové barvy nám umožní vytvořit na plátně plastické textury.


 
To jsem já – kurz intuitivní malby

To jsem já – kurz intuitivní malby

Jednodenní kurz intuitivní malby akrylovými barvami, na kterém se naladíme na své nitro a ztvárníme na plátně své aktuální pocity, otázky, pochybnosti, zkrátka to, co se v nás zrovna odehrává nebo čím aktuálně procházíme.


 
Krajina olejem

Krajina olejem

Jednodenní kurz krajinomalby štětcem a olejovými barvami.


 
Malujeme krásy Šumavy

Malujeme krásy Šumavy

Další ze série kurzů krajinomalby - tentokrát s tématickým zaměřením na Šumavu. Technika - štětec a olejové barvy na plátně.


 
Individuální lekce malby online

Individuální lekce malby online

Nově nabízím možnost individuální výuky a konzultací online přes Skype, WhatsApp, MS Teams apod.


 
Krajina suchým pastelem

Krajina suchým pastelem

Na kurzu suchého pastelu budeme kouzlit s vrstvením barev přes sebe a s radostí si zavzpomínáme na dětství při jejich mísení, ke kterému budeme v hojné míře používat svoje prsty. Suchý pastel se totiž při použití hodně podobá křídě, kterou jsme jako děti s rozkoší čmárali po chodnících (i když technicky je to něco jiného).


 
Krajina špachtlí

Krajina špachtlí

Kurz krajinomalby špachtlí a olejovými barvami. Namalujeme si menší, "hrubě tesaný" obrázek krajiny.

Ukážeme si, jak krajinu tvarově zjednodušit a dodat jí určitou barevnou nadsázku, aby obrázek nebyl jen pouhou nudnou kopií fotografie, ale skutečným svébytným uměleckým dílem.


 
Olejomalba na dřevě

Olejomalba na dřevě

Mám pro vás novinku. Tentokrát jsem si pro vás připravila jednodenní kurz malby olejovými barvami na recyklovaném či novém dřevě.


 
Skicujeme kvašovými barvami

Skicujeme kvašovými barvami

Jednodenní kurz, na kterém se naučíme zacházet s kvašovými barvami a vytvářet s jejich pomocí jednoduché barevné skici - krajiny či jiných výjevů kolem nás.


 
Kreativita v nás – kreslení pravou mozkovou hemisférou I.

Kreativita v nás – kreslení pravou mozkovou hemisférou I.

Kreslení – Podpora kreativity – Překročení vlastních hranic – Nový pohled na sebe sama i řešení situací v životě – Nový způsob relaxace

Toužíte kreslit a nevíte, jak na to? Máte pocit, že jste nikdy kreslit neuměli? Zdá se vám, že celkově nejste dost kreativní?

Přijďte se přesvědčit, že kreslit umíte! Stačí, když věnujete sami sobě dva dny. Odejdete s nově nalezeným sebevědomím, že dokážete nakreslit úplně cokoli, a dost možná si v průběhu víkendu uvědomíte, že když jste si dovolili něco tak zdánlivě nemožného, jako je kreslit, můžete si začít věřit a zkusit překročit své domnělé hranice i v jiných oblastech svého života.


 
Benátky ala Claude Monet

Benátky ala Claude Monet

Jednodenní kurz, na kterém vzdáme hold létu a vyzkoušíme si, jak maloval velký impresionista Claude Monet.


 
Pastelkové hrátky (Kreslení pravou hemisférou II.: Pastelky)

Pastelkové hrátky (Kreslení pravou hemisférou II.: Pastelky)

Máte už nějaké zkušenosti s kreslením tužkou? Chtěli byste si osvojit základy teorie barev a jejich míchání, abyste mohli kreslit to, co vidíte, tak, jak to ve skutečnosti vypadá, to znamená barevně?

Vyzkoušejte další kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou a přijďte si tentokrát pohrát s barvičkami!


 
Akryl

Akryl

Baví vás kreslit tužkami či pastelkami a netroufáte si zatím na práci se štětcem a mokrými barvami? Nejste si jisti, zda vás láká transparentnost akvarelu, nebo hutnost a neprůhlednost oleje? Vyzkoušejte akryl!


 
Mandala pastelkami

Mandala pastelkami

Pojďme si společně vytvořit svou vlastní léčivou mandalu.

Kreslení mandaly může být cestou, jak se lépe poznat, jak pochopit, co se v nás a kolem nás děje, a vyjádřit to, co jen těžko dokážeme vyjádřit slovy nebo co je zkrátka mimo naše chápání. Výtvarné schopnosti ani vzdělání nejsou vůbec potřeba. Vyjadřovat se malováním může a zároveň umí kdokoli.


 
Olej či akryl na zkoušku

Olej či akryl na zkoušku

Láká vás malování olejovými či akrylovými barvami, ale vůbec nevíte, jak na to? Chtěli byste si tyto barvy vyzkoušet, než do nich investujete nemalé peníze?

Jste hodně vytížení a nemáte čas absolvovat klasický kurz malování?

Využijte možnosti dorazit ke mně do ateliéru na individuální minikurzík a přijďte si práci s olejovými či akrylovými barvami osahat. Udělejte si půldem sami pro sebe a přijeďte si odpočinout do krásné přírody jen kousek za Prahou směrem na Benešov.


 
Individuální kurzy kresby a malby

Individuální kurzy kresby a malby

Chcete jen tak na chvilku zrelaxovat, vypnout a tvořit? Chcete se naučit kreslit/malovat nebo se v kresbě/malbě zdokonalit a dáváte přednost individuálnímu přístupu? Máte děti ve věku cca 10-13 let, které by ještě nezvládly pozorností celodenní kurz, a rádi byste tvořili s nimi?

Doražte za mnou na individuální kurz :-)


 
Dry Brush

Dry Brush

Dry Brush (suchý štětec) je moderní, velmi populární technika malby portrétů olejovou barvou, kdy se téměř suchým štětcem nanáší olejová barva v tenoučké vrstvě na papír. Výsledná malba vypadá jako kresba, ale oproti klasické kresbě (např. tužkou) je mnohem výraznější, efektnější a samozřejmě i stálejší.


 
Suchý pastel

Suchý pastel

Na kurzu suchého pastelu budeme kouzlit s vrstvením barev přes sebe a s radostí si zavzpomínáme na dětství při jejich mísení, ke kterému budeme v hojné míře používat svoje prsty. Suchý pastel se totiž při použití hodně podobá křídě, kterou jsme jako děti s rozkoší čmárali po chodnících (i když technicky je něco úplně jiného).


 
Kreslení pravou mozkovou hemisférou pro seniory <BR>– Univerzita třetího věku VŠE

Kreslení pravou mozkovou hemisférou pro seniory
– Univerzita třetího věku VŠE

Chcete kreslit s vnoučaty a nejde vám to? Taky vám paní učitelka v první třídě řekla, že TAKHLE auto/pes/člověk tedy rozhodně nevypadá, a vy se od té doby bojíte vzít tužku do ruky, protože trpíte pocitem, že neumíte kreslit?

Nevěříte si? Máte ohledně kreslení blok?

Dejte si dárek a přijďte se přesvědčit, že kreslit umíte! Stačí, když v sobě najdete chuť, seberete odvahu a věnujete sami sobě sami sobě dvě hodiny týdně. Po skončení semestru budete odcházet s nově nalezeným sebevědomím, že dokážete nakreslit úplně cokoli.


 
Chci dostávat informace o nových kurzech
×

Vložte své kontaktní údaje