Malujeme s úsměvem


Kreslení pravou mozkovou hemisférou pro seniory
– Univerzita třetího věku VŠE

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Kreslení pravou mozkovou hemisférou pro seniory <BR>– Univerzita třetího věku VŠE

Chcete kreslit s vnoučaty a nejde vám to? Taky vám paní učitelka v první třídě řekla, že TAKHLE auto/pes/člověk tedy rozhodně nevypadá, a vy se od té doby bojíte vzít tužku do ruky, protože trpíte pocitem, že neumíte kreslit?

Nevěříte si? Máte ohledně kreslení blok?

Dejte si dárek a přijďte se přesvědčit, že kreslit umíte! Stačí, když v sobě najdete chuť, seberete odvahu a věnujete sami sobě sami sobě dvě hodiny týdně. Po skončení semestru budete odcházet s nově nalezeným sebevědomím, že dokážete nakreslit úplně cokoli.

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou je určen pro všechny, kdo se chtějí pomocí výtvarných technik naučit dívat na svět jinýma očima. Je vhodný nejen pro ty, kteří už mají s kreslením nějaké zkušenosti, ale zejména pro úplné začátečníky, bez ohledu na nadání a talent.

Díky této unikátní metodě se naučí kreslit opravdu každý.

Během pouhých dvou dnů zvládnete techniku kreslení tužkou tak, že si na konci víkendu odnesete domů vlastnoručně nakreslený portrét ve formátu A4. Kromě toho si báječně odpočinete, zbavíte se stresu, posílíte si sebevědomí a podpoříte svou kreativitu a schopnost koncentrace a trpělivost.

Kreslit se naučí skutečně každý, i když nemá vůbec žádné zkušenosti a připadá mu, že mu kreslení vůbec nejde, jen se podívejte na obrázky "před" a "po" dřívějších účastníků kurzů kreslení pravou hemisférou:



Termíny

Přihlašování na letní semestr 22/23 na
Přihlášky
W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3

Typ: Dopolední, celý semestr
Cena: 600 Kč
Kapacita: 24
Přihlášeno: 0