Malujeme s úsměvem


Akryl

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Akryl

Baví vás kreslit tužkami či pastelkami a netroufáte si zatím na práci se štětcem a mokrými barvami? Nejste si jisti, zda vás láká transparentnost akvarelu, nebo hutnost a neprůhlednost oleje? Vyzkoušejte akryl!

Akrylové barvy nabízejí nespočet možností a způsobů použití, dají se hodně zředit a používat téměř jako akvarelové barvy, nebo naopak nanášet ve velkých pastózních vrstvách špachtlí.

Přijďte si tuto poměrně novou techniku "osahat" a zjistit, co obnáší. Odměnou vám bude vlastnoručně namalovaný obraz na plátně.

Pokud budete chtít, můžete malovat i podle vlastní předlohy a vlastnoručně si vytvořit svou vlastní repliku svého oblíbeného obrazu.

Podmínkou pro účast v kurzu tentokrát NENÍ absolvování tužky a pastelek (i když je to samozřejmě výhodou), kurz zvládne každý, kdo má chuť vyzkoušet něco nového a trošku si umazat ruce.

Čeká nás den plný zábavného tvoření, při kterém si vaše pravá mozková hemisféra určitě přijde na své, jen se podívejte na obrázky dřívějších účastníků kurzu:Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.