Malujeme s úsměvem


Andělky – kombinovaná technika

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Andělky – kombinovaná technika

Přijďte si namalovat svou osobní andělku s poselstvím či oblíbeným citátem. Tentokrát se naučíme tzv. kombinovanou techniku (anglicky Mixed Media): malbu akrylovými barvami zkombinujeme s tím, že obrázek polepíme nejrůznějšími útržky zajímavých kousků papíru, potiskáme tiskátky, obličej dotónujeme pastely a celkově andělku podle nálady dokrášlíme třeba třeba blýskavými konturami nebo jinými ozdobami.

Na závěr pak obrázek doplníme o poselství, které bude vyjadřovat naše aktuální pocity. Každopádně ať bude andělka jakákoli, bude odrážet nějaké naše aktuální téma a jejím malováním toto téma maličko podpoříme a poladíme.

Kurz je vhodný pro začátečníky i středně pokročilé: výhodou je umět namalovat zpaměti obličej, protože když namalujeme andělku úplně svoji, bude obrázek o to autentičtější. Nicméně kdo to nezvládne, může se ohledně tvaru a výrazu obličeje trochu (nebo i trochu víc ;-) ) inspirovat nějakou z předloh, které přinesu, a autentickému tvoření se věnovat při zdobení obrázku.

Cena pro dřívější absolventy kurzu: 1200 Kč.Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.