Malujeme s úsměvem


Společné celodenní online malování

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Společné celodenní online malování

Celodenní online malovací sobota

Téma a termín další online malovací soboty teprve chystám.

Jak bude kurz probíhat?

Potkáme se formou schůzky přes MS Teams (kdo je nemá instalovány, není potřeba nic instalovat, pouze otevřete odkaz, který dostanete, v Google Chrome nebo MS Edge). Na úvod opět zhlédneme cca 45minutové video, ve kterém budu před vámi dané téma malovat a vysvětlovat různé záležitosti týkající se malby moře. Potom se už pustíte sami doma do práce a cca v hodinových hodinových intervalech mi vždycky pošlete fotku svého progresu mailem. Já vám k ní dám naživo v online schůzce zpětnou vazbu, abyste si mohli být jisti, že míříte správným směrem.

Předpokladem samozřejmě opět je, že budete mít k dispozici pomůcky - barvy, štětce a plátno... Stačí barvy akrylové, kvašové, zkrátka co máte doma... výhodou je samozřejmě olej. (Vše se dá pochopitelně objednat přes internet.) Plus pro účast na seanci přes MS Teams potřebujete mít také k dispozici počítač/notebook vybavený kamerou a mikrofonem či chytrý telefon s větším displejem.Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.