Malujeme s úsměvem


Společné celodenní online malování

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Společné celodenní online malování

Chystám nový termín, vydtržte :-). Máte-li nějaké téma, které byste chtěli probrat, pište do mailu, díky za nápady.

Pokud byste chtěli malovat některé ze starších témat nebo své vlastní téma, určitě je to možné, napište to do poznámky k přihlášce.

Jak kurz probíhá?

Potkáme se formou schůzky přes MS Teams (kdo je nemá instalovány, není potřeba nic instalovat, pouze otevřete odkaz, který dostanete, v Google Chrome nebo MS Edge). Na úvod opět zhlédneme video, ve kterém budu před vámi malovat skály přímo v terénu a vysvětlovat různé záležitosti týkající se malby kamenů. Potom se už pustíte sami doma do práce a cca v hodinových hodinových intervalech mi vždycky pošlete fotku svého progresu mailem. Já vám k ní dám naživo v online schůzce zpětnou vazbu, abyste si mohli být jisti, že míříte správným směrem.

Předpokladem samozřejmě je, že budete mít k dispozici pomůcky - barvy, štětce a plátno... Stačí barvy akrylové, kvašové, zkrátka co máte doma... výhodou je pochopitelně olej.

Plus pro účast na seanci přes MS Teams potřebujete mít také k dispozici počítač/notebook vybavený kamerou a mikrofonem či chytrý telefon s větším displejem.Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.