Malujeme s úsměvem


Krajinomalba: zeleň živě a kreativně

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Krajinomalba: zeleň živě a kreativně

Jednodenní kurz krajinomalby, na němž se zaměříme zejména na hravost a živost podání zelených odstínů v krajině. Malovat budeme štětcem a olejovými barvami podle fotografií.

Vnímání barev je věc velmi individuální. Každý z nás vidí a cítí barvy trochu jinak a díky tomu je může i jinak vyjádřit v obraze. A to je právě na malbě to krásné. To, že můžeme do obrazu vložit naše individuální pocity a dojmy.

K tomu ale pochopitelně musíme umět namíchat takové barvy, jaké v malované scéně cítíme. Proto se na kurzu budeme podrobně věnovat tomu, jak míchat zajímavé přírodní odstíny zelené a jak být při volbě odstínů barev kreativní. Kromě toho si samozřejmě ukážeme nezbytné fígle patřící ke krajinomalbě - jak malovat oblohu, jak dodat stromům objem apod.

Kurz je velmi vhodný i pro ty, kdo s krajinomalbou teprve začínají, protože právě tady mohou do hloubky proniknout do míchání barev, které bývá pro mnohe "věčné začátečníky" velkým oříškem.

Jak už jsem předesílala, malovat budeme podle fotografií (určitě si popovídáme o úskalích, která s sebou přináší práce podle fotografií oproti práci přímo v plenéru) – můžete si donést své vlastní fotky nebo využít některou z mých.

Všechny pomůcky jsou v ceně jako ostatně vždy :-). Cena pro absolventy kteréhokoli z dřívějších kurzů olejomalby 1250 Kč.

P.S. Pokud je kurz plný, zkuste stejně vyplnit přihlášku, zapíšu vás mezi náhradníky... doba je velmi proměnlivá, díky :-)Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.