Malujeme s úsměvem


Večerní kurz kresby a malby

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Večerní kurz kresby a malby

Kurz na pokračování pro všechny, kdo se chtějí naučit kreslit a malovat a přijít si jednou za týden udělat radost malováním, vhodný pro všechny úrovně pokročilosti.

Naším cílem bude zvládnout kresbu a malbu a najít svůj vlastní originální styl.

Se začátečníky začneme kresbou, probereme si perspektivu, kresbu geometrických těles, budeme zkoumat různé materiály - čeká nás kov, sklo či drapérie, ovoce/zelenina - vyzkoušíme si kresbu zátiší uhlem či tužkou, a teprve poté se začneme učit pracovat s barvami. V případě zájmu můžeme využít metodiku kreslení pravou mozkovou hemisférou a naučit se kreslit portréty podle předlohy.

S pokročilými účastníky se pustíme rovnou do olejomalby. Namalujeme si složitější zátiší, zátiší s květinami nebo autoportrét podle fotografie. Vyzkoušíme i malbu sádrové busty a případně i portrét podle živého modelu. Když nám to dovolí počasí, budeme případně malovat v plenéru a vyzkoušíme si také kresbu/malbu architektury.

Samozřejmě kdo bude chtít (zejména studenti z U3V), může malovat i podle fotografií.

Pomůcky vlastní. Minimální počet účastníků: 6Termíny

Středy 18:15-20:15h, začínáme od poloviny září 2024, možnost přidat se kdykoli v průběhu školního roku.
Studio Dobeška, Nad Lomem 1770, Praha 4

Typ:
Cena: Permanentka na 7 lekcí 3500, jednotlivá lekce 600 Kč. Studenti z U3V permanentka na 7 lekcí 2800, jednotlivý vstup 500 Kč. Pomůcky vlastní.
Kapacita: 12
Přihlášeno: 7