Malujeme s úsměvem


Kytice ve váze olejem

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Kytice ve váze olejem

Jednodenní kurz, na kterém se budeme učit malovat kytici ve váze. Malovat budeme olejovými barvami na plátně. Povíme si mimo jiné o komplementárním kontrastu a o tom, jak v malbě zajímavě podat zelenou barvu listů. Naučíme se pracovat s negativními prostory kolem květů a pokusíme se vystihnout obecný charakter různých druhů květin.

Osobně mě na kyticích zajímá pomíjivost času - proto ráda maluju vadnoucí květiny a jejich prchavou krásu - ale nebojte se, na kurzu budeme malovat podle čerstvých kytiček :-) a budou to kytice krásně bohaté jako ty na mých přiložených obrázcích.

Pro účast v kurzu není potřeba umět kreslit či malovat (i když je to samozřejmě výhodou). Kurz je určen nejen stávající pro příznivce kresby a malby, ale pro každého, kdo má chuť zažít adrenalin z něčeho naprosto nového, co si ve spojení se svou osobou nikdy v životě nedovedl představit.

Cena pro absolventy kteréhokoli z mých dřívějších kurzů olejomalby 1250 Kč.Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.