Malujeme s úsměvem


Online kurz přes Google Classroom

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Online kurz přes Google Classroom

I když se už můžeme potkávat osobně, nadále nabízím osvědčený online kurz v prostředí Google Classroom, jehož prostřednictvím můžete zdokonalovat své malířské dovednosti průběžně, nikoli jen jednorázově.

Nový běh kurzu začíná v půlce dubna 2024. Pro pokročilé i začátečníky.

Kurz probíhá tak, že jednou za 14 dní na Google Classroom zveřejním zadání a cca 1/2hodinové video, ve kterém vám ukážu, jak úkol sama řeším (tj. uvidíte, jak danou věc maluju). Vy pak zadaný úkol samostatně zpracujete, odevzdáte ho do GC a já vám následně odešlu k obrázku(ům) zpětnou vazbu (nebo i víc, pokud obrázek ještě v průběhu daného týdne opravíte a pošlete znovu).

Výhodou tohoto typu kurzu je, že malujete, kdy chcete, i video zhlédnete, kdy chcete... nemusíte být v konkrétní hodinu u živého online vysílání. Oproti živým kurzům je samozřejmě výhodou také to, že se online kurzu mohou zúčastnit i zájemci zdaleka.

Další výhodu spatřuju v pravidelnosti. Donutí vás to se malbě/kresbě skutečně každý týden chvíli věnovat, díky čemuž účastníci dosahují opravdu rychlých pokroků.

Každýých 14 dní zpracováváme jiný ucelený úkol, není to tedy jedna věc "na pokračování" během celého kurzu.

Jednotlivé lekce na sebe bezprostředně nenavazují (i když samozřejmě celý kurz směřuje k všeobecnému zdokonalení našeho vnímání reality a schopnosti ztvárnit ji na plátně), takže do kurzu lze "naskočit" i v průběhu roku.

Tady je odkaz na zkušební týden zdarma - můžete zkouknout video, vyzkoušet si nakreslit zadaný úkol a poslat mi ho ke zhodnocení, abyste si otestovali, jak probíhá kurz "naostro".

Cena kurzu je 1800 Kč/6 lekcí po 14 dnech.

A ještě pár ukázek obrázků z předchozích běhů kurzu:Termíny

Nový běh kurzu začíná od půlky dubna
u vás doma :-)

Typ: Lekce ve čtrnáctidenních cyklech
Cena: 6 lekcí á 300 = 1800 Kč
Kapacita: 24
Přihlášeno: 6