Malujeme s úsměvem


Online kurz přes Google Classroom

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Online kurz přes Google Classroom

I když se už můžeme potkávat osobně, nadále nabízím osvědčený online kurz v prostředí Google Classroom, jehož prostřednictvím můžete zdokonalovat své malířské dovednosti průběžně, nikoli jen jednorázově.

Nejbližší běh kurzu začíná již 10.9.!

Kurz probíhá tak, že jednou týdně na Google Classroom zveřejním zadání a cca 1/2hodinové video, ve kterém vám ukážu, jak úkol sama řeším (tj. uvidíte, jak danou věc maluju). Vy pak zadaný úkol samostatně zpracujete, odevzdáte ho do GC a já vám následně odešlu k obrázku(ům) zpětnou vazbu (nebo i víc, pokud obrázek ještě v průběhu daného týdne opravíte a pošlete znovu).

Výhodou tohoto typu kurzu je, že malujete, kdy chcete, i video zhlédnete, kdy chcete... nemusíte být v konkrétní hodinu u živého online vysílání. Oproti živým kurzům je samozřejmě výhodou také to, že se online kurzu mohou zúčastnit i zájemci zdaleka.

Další výhodu spatřuju v pravidelnosti. Donutí vás to se malbě/kresbě skutečně každý týden chvíli věnovat, díky čemuž účastníci dosahují opravdu rychlých pokroků.

Každý týden zpracováváme jiný ucelený úkol, není to tedy jedna věc "na pokračování" během celého kurzu.

Jednotlivé lekce na sebe bezprostředně nenavazují (i když samozřejmě celý kurz směřuje k všeobecnému zdokonalení našeho vnímání reality a schopnosti ztvárnit ji na plátně), takže do kurzu lze "naskočit" i v průběhu roku.

Tady je odkaz na zkušební týden zdarma - můžete zkouknout video, vyzkoušet si nakreslit zadaný úkol a poslat mi ho ke zhodnocení, abyste si otestovali, jak probíhá kurz "naostro".

Cena kurzu je 2100 Kč/7 týdenních lekcí.

A ještě pár ukázek obrázků z přerchozích běhů kurzu:Termíny

kdykoli v průběhu roku
u vás doma :-)

Typ: Lekce ve čtrnáctidenních cyklech
Cena: Nový běh od ledna 22
Kapacita: 24
Přihlášeno: 11