Malujeme s úsměvem


Pražské uličky a zákoutí

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Pražské uličky a zákoutí

Uvědomili jste si někdy, jak je naše stověžatá matička nádherná? Malebná, bohatá, pestrá, šťavnatá, romantická, no zkrátka ideální námět pro malbu?

Pojďme se na chvíli zastavit, rozhlédnout se kolem sebe novýma očima a vidět krásu, kterou v Praze vidí turisté.

Na jednodenním kurzu Pražské uličky a zákoutí budeme společně zkoumat jemné rozdíly v barvách fasád jednotlivých domů, naučíme se rozlišovat teplejší a studenější odstíny a ukážeme si, jak na obávanou perspektivu.

Malovat budeme olejovými barvami na plátně. Všechny výtvarné pomůcky jsou v ceně. Cena pro absolventy dřívějších kurzů olejomalby 1250 Kč.

Kurz je vhodný zejména pro pokročilejší, nicméně může ho vyzkoušet každý, kdo se nebojí vzít do ruky tužku či pastelky, i když nepopírám, že umět kreslit JE výhodou. Rozhodně však není potřeba umět malovat olejovými barvami – naopak, kurz pro vás může být příležitostí si je vyzkoušet a zjistit, zda by vás to bavilo.

P.S. Pokud je kurz plný, zkuste stejně vyplnit přihlášku, zapíšu vás mezi náhradníky... doba je velmi proměnlivá, díky :-)Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.