Malujeme s úsměvem


Příběhy z ulice

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Příběhy z ulice

Jednodenní kurz, na kterém si namalujeme téma, které v poslední době patří k mým velmi oblíbeným, totiž život na ulici. Malovat budeme olejovými barvami na plátně.

Pouliční dění a lidské příběhy, které se na ulicích odvíjejí, jsou velmi vděčná témata, ať už na sketchování přímo v ulicích, nebo právě na olejomalbu. Pokud bychom sketchovali, určitě bychom tvořili přímo naživo v ulicích, nicméně pro účely našeho kurzu si zvolíme jednodušší cestu a budeme malovat podle fotografií. Díky tomu si ovšem budeme moci dovolit malovat olejem a vytvořit si příjemné dílko hodné zavěšení na zeď.

V průběhu kurzu se zaměříme na to, abychom dokázali v malbě vhodným způsobem zjednodušit postavy - i ty ústřední, které budou na obrázku velké - a nevymalovávali jsme zbytečné detaily, kvůli kterým by pak obrázek působil neuměle a školácky. Zároveň se zaměříme na kvalitní podání světel a stínů, abychom do scény dokázali vložit atmosféru, které chceme docílit.

Cena pro účastníky mých dřívějších kurzů olejomalby 1450 Kč.Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.