Malujeme s úsměvem


Netradiční zátiší olejem

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Netradiční zátiší olejem

Tentokrát si namalujeme netradiční moderně pojaté zátiší. Zátiší totiž vůbec nemusí být nudné, šedé, tmavé jako kdysi, může být i velmi šmrncovním doplňkem moderní domácnosti, může mít švih a vtip a může dokonce obsahovat i předměty, které byste v zátiší vůbec nečakali - jen se podívejte na obrázky dole.

Láká vás malování olejovými barvami, ale vůbec nevíte, jak na to? Chtěli byste si je „osahat“, než do nich investujete nemalé peníze? Právě pro vás je jako dělaný kurz Zátiší olejem!

Staňte se na jeden den skutečným malířem a přijďte si vyzkoušet, jak se pracuje olejovými barvami na opravdickém malířském stojanu.

Pro účast v kurzu není potřeba umět kreslit či malovat (i když je to samozřejmě výhodou). Kurz je určen nejen stávající pro příznivce kresby a malby, ale pro každého, kdo má chuť zažít adrenalin z něčeho naprosto nového, co si ve spojení se svou osobou nikdy v životě nedovedl představit.

Pokusíme se o moderní pojetí zátiší, malovat budeme spíše většími štětci a zaměříme se na to, aby každý tah měl v obrázku své opodstatnění a abychom ho malovali s vědomím, že ho na obraze opravdu chceme.

V ceně kurzu:

• 1 plátno velikosti 24×30, 30×30, 30×40 nebo 40×40 cm
• zapůjčení veškerých dalších pomůcek (barev, štětců...)

Cena pro absolventy kteréhokoli z mých dřívějších kurzů olejomalby 1250 Kč.Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.