Malujeme s úsměvem


Zima kvašem

Sdílet
Termíny      Kalendář akcí      Obchodní podmínky

Zima kvašem

Jednodenní kurz, na kterém si namalujeme zimní krajinu kvašovými barvami.

Kvaš je báječná rychlá technika, jejímž prostřednictím dokážeme snadno zachytit nejrůznější prchavé momenty v našich životech. Barvy se ředí vodou, takže jsou vhodné opravdu pro každého. Jsou navíc skvěle transportovatelné, takže si je s sebou můžete vzít kamkoli, třeba na dovolenou, a vytvořit si s nimi třeba obrázkový deník ze svých letních či zimních cest :-).

Na tomto kurzu nicméně nebudeme vytvářet malé deníkové skici, ale větší obrázek - i k tomu se samozřejmě dají kvašové barvy s úspěchem použít.

Ukážeme si, jak míchat barvy sněhu a jak efektně vystinout různé prohlubně a stopy ve sněhu. Nezapomeme samozřejmě ani na to, jak malovat opadané zimní stromy nebo třeba zimní potok.

V ceně kurzu máte sadu barev a skicák, které si odnesete domů, abyste mohli rovnou začít tvořit. Kdo už má pomůcky svoje z minulých kurzů, uveďte mi to prosím při přihlašování do poznámky, budete mít nižší cenu. Díky.Termíny

Momentálně nemám vypsány žádné termíny. Máte-li o kurz zájem, zanechte mi svůj email a já se vám ozvu, jakmile vypíšu nový termín. Děkuju.